top of page

Ulica Sv. Vincenta, BA-Ružinov

354000

rezervované

Popis nehnuteľnosti

Predám za primeranú cenu moderný, „skoro“ nový (postavený 2004), veľkometrážny 4. izbový byt s veľkým balkónom v Ružinove, na ul. Svätého Vincenta, v bytovom dome na 6 poschodí zo 7.

V tomto čase, až do 28. 2. je byt obsadený nájomníkmi. Od 1. 3. je byt voľný k nasťahovaniu.
Keďže v tomto čase bývajú nájomníci, tak som rešpektovala ich súkromie a preto tu nie sú ani fotografie. V prípade vážneho záujmu o tento krásny byt VÁM NA VYŽIADANIE ZAŠLEM 3D OBHLIADKU. A jedno upozornenie... keďže tam dočasne bývajú traja muži, tak je „všade všetko“.. ????

Dispozičné riešenie bytu:
Z priestrannej chodby (9,2 m2) s veľkou vstavanou skriňou, s podlahou z kvalitnej dlažby sa dostanete do obývačky(24,1 m2) s balkónom (6 m2) , WC (1,3 m2) a kuchyne, tiež s kvalitnou dlažbou a drevenou kuchynskou linkou so spotrebičmi.
Za kuchyňou je druhá chodba (7,4 m2), z ktorej sa ide do ďalších troch izieb (13,5 m2, 10,1 m2 a 15,2 m2) a kúpeľne (4,5 m2) s novým priestranným sprchovým kútom so sklenenou zástenou.
Komfortná plocha bytu: 103 m2 (vrátane balkóna) a pivnice (3,2 m2), ktorá sa nachádza vedľa bytu.

Vybavenie bytu:
Nové elektrické rozvody, bezpečnostné dvere, na chodbách, v kuchyni, kúpeľni a WC je kvalitná dlažba. V izbách veľmi pekná, plávajúca podlaha. Plastové okná so sieťkami proti hmyzu. Optické káble na TV a internet.
Bytový dom je krásny, nový, všade čisto, milí a príjemní susedia. Okolie bytového domu je udržiavané, moderné, proste radosť žiť. Pre vlastníkov bytov je pred domom vyhradené bezplatné parkovanie. V prípade záujmu sa dá dokúpiť garážové státie. Lokalita Ružinova: kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, služby všetkého druhu, reštaurácie, poliklinika s nemocnicou Ružinov, parčíky, kostol Svätého Vincenta hneď pri bytovom dome. Výborná MHD dostupnosť.

V cene bytu je započítaná provízia pre RK, je vrátane vypracovania kompletnej zmluvnej dokumentácie k predaju nehnuteľnosti, poplatkov za vklad do katastra, kompletného finančného poradenstva a hypotekárneho servisu. Text, fotografie , 3D vizualizácie a video-prezentácie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Vitaj doma s.r.o.
Cena 409 000 €

Ročník

2023

Adresa

Bratislava II, Bratislava-Ružinov

Zdena Ochabová

Email

Phone

+421 903 565 688

Druh

rezervované

Počet izieb

4

ID inzrátu

07-114-VD

Úžitková plocha

103

Kontaktovať agenta

Ďakujeme za kontaktovanie!

Naspať na:

bottom of page